środa, 19 maja 2010

Heej .

Hejka , co tam ; ?
Jak chyba wiadomo to będzie blog o Stardoll ; )
Odrazu powiem ze na Stardoll w StarDesing Interior jest nowy szablon na zasłonke ^^
I jak wiadomo dzisiejszej nocy stukneło 60 mln uzytkowników ; d

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz