skip to main
|
skip to sidebar
czwartek, 20 maja 2010
prezenty ! ; D
ha , teraz jest inaczej prezenty z okazji 60 mln nie czekaja na nas w StarPlazie , ale w apartamencie ; )) .
środa, 19 maja 2010
Heej .
Hejka , co tam ; ?
Jak chyba wiadomo to będzie blog o Stardoll ; )
Odrazu powiem ze na Stardoll w StarDesing Interior jest nowy szablon na zasłonke ^^
I jak wiadomo dzisiejszej nocy stukneło 60 mln uzytkowników ; d
Nowsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)
Stardoll .
Moja dol ;P
Visit my Stardoll Suite
Visit my Stardoll Suite
Obserwatorzy
Archiwum bloga
▼
2010
(2)
▼
maja
(2)
prezenty ! ; D
Heej .
O mnie
Alex ; )
Wyświetl mój pełny profil